Paten kayarak kilo vermek

                                                PATEN KAYARAK KİLO VERMEK

   

 Son dönemde gençlerden ve genç kalanlardan yoğun istek gördüğü spor dalı patendir. Peki biz bu pateni    yapıyoruz ama neden yapıyoruz sorusu aklınıza gelmiyor mu? Kimisi eğlenmek için sürüyor, kimisi çocukluk   hayali olduğu için, kimisi özendiği için sürüyor, kimisi arkadaşlarıyla güzel vakit geçirmek için vs. bu gibi           sebeplerle paten sürülüyor. Fakat pek fazla bilinmese de patenin faydaları da var.
 

     Dünyada yapılan araştırmalara göre paten sürmek yüzme sporuna en yakın dalların başında gelmektedir.   Vücudumuzun her bölgesi çalıştığı için yüksek kondisyon ve sağlamlık kazandırıyor. Bacaklar sürekli               hareket halinde olduğu için vücudumuzun alt bölgeleri, kollarımız ve karın kaslarımız da dengede                   kalabilmek için sürekli kasılma halinde olduğu içinde vücudumuzun üst bölgesini yoğun bir şekilde                   çalıştırmaktadır. Bu sebepledir ki paten sporu özellikle kilo vermek ve şekle girmek isteyen bayanların             yoğun talep ettiği sporların başında geldiğini söyleyebiliriz. Eğer sahil kenarında yeşilliklerin bol olduğu           yerlerde paten sürerseniz yağ yakımınız o temiz havada daha da hızlanacak ve sizde o istenmeyen               yağlarınızdan kolayca kurtulmuş olacaksınız.

     Özellikle basen ve selüloitlerden şikayet eden bayanlar, tam da doğru yerdesiniz. Patenini kap ve                 PATEN34’e gel ! Patenin mi yok? Problem değil, bizden temin edebilirsin.

            Unutmayın, bu sporu daha çok kışın yapmanızı öneririz ;)

10 Yorum Yazıldı.

 • Duru Bayram

  Merhaba. Ben Duru Bayram.11 yaşındayım. Ailemle konuştuk...Kursunuza gelmeyi düşünüyorum . Kursunuzun hangi günler olacağını , hangi saatte olacağını ve ücretini merak ediyorum . En kısa zamanda bilgi verirseniz sevinirim.

  12 Kasım 2017 11:21
 • Duru Bayram

  Merhaba. Ben Duru Bayram.11 yaşındayım. Ailemle konuştuk...Kursunuza gelmeyi düşünüyorum . Kursunuzun hangi günler olacağını , hangi saatte olacağını ve ücretini merak ediyorum . En kısa zamanda bilgi verirseniz sevinirim.

  12 Kasım 2017 11:21
 • Zehra Candan

  Klima Servisi Çağırmadan Önce Çok Önemli Yapmanız Gerekenler ! Faydalı ve işinize yarayacak 6 önemli öneri için makaleye göz atabilirsiniz Kaynak: www.klimaservis.com (20 Yıllık Sektör Deneyiminden ÜCRETSİZ danışmanlık alabilirsiniz!)

  23 Aralık 2016 12:28
 • Emre Yılmaz

  Sinema Akademi %100 öğrenme garantisiyle Oyunculuk, Diksiyon, Beden Dili, Spikerlik-Sunuculuk, Yönetmenlik, Yapımcılık, Yaratıcı Drama ve Şan dersleri başta olmak üzere sinemayı oluşturan her branştan eğitim almak isteyen kişilere diledikleri derslerde grup ve özel eğitimler vererek kariyerlerini şekillendirmelerine, uzmanlık alanlarını belirlemelerine yardımcı olmaktadır. http://www.sinemaakademi.com.tr/

  21 Aralık 2016 16:42
 • Girişimci Eğitmen

  Orhan Gürbüz Girişimci, Eğitmen, Fotoğrafçı, Marka Koçu ve Yazar, 3 şirket, 10 hizmet, 12 eğitim markasıyla Türkiye’nin önde gelen girişimcileri arasında yer almaktadır. http://www.orhangurbuz.com/ #orhangürbüz #eğitmen #danışman

  19 Aralık 2016 10:07

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!