Seyahat Etmenin En Pratik Yolu

SEYAHAT ETMENİN EN PRATİK YOLU! Yaz geldi havalar ısındı. İçimizde var olmanın keyfi, enerjisi ve yeni yer keşiflerinin merakı. Bu yazımızda bavulumuzda yer kaplayan patenin aslında ne kadar da seyahat dostu olduğunu gösterecek siz sevgili takipçilerimize. Bilir misiniz bilmem, Türkiye'deki turistik şehirlerin bir kısmı pate..

Paten kayarak kilo vermek

                                                PATEN KAYARAK KİLO VERMEK      Son dönemde gençlerden ve genç kalanlardan yoğun istek gördüğü spor dalı patendir. Peki biz bu pateni    yapıyoruz a..

Instagram Yarışması Devam Ediyor!

PATEN34 Instagram Yarışması devam ediyor! Yarışmaya katılmak için tek yapman gereken paten temalı fotoğrafını #patendersi34 hashtagi ile paylaş @patendersi34 'ü etiketle ve çekilişe katıl ;) Yapılacak çekilişte 1. ve 2. ye sürpriz hediyeler var. Yarışma devam ediyor, BOL ŞANS!

Paten Kursu Kış Dersleri

PATEN KURSLARIMIZ KIŞIN DA DEVAM ETMEKTEDİR. Kışın Paten Kursu: Bilinenin aksine paten kayabilmek için en uygun mevsimlerden biri kıştır. Yağmur yağmadığı sürece bütün kış sahildeyiz.

PATEN DERSİ 34 Işıklı Wii Led Aparat Çekilişi !

Paten Dersi 34 Wii Işıklı LED aparatı kazanma şansınız halen devam ediyor. Bu öğleden sonra saat 15:00'a kadar Facebook sayfamızdaki soruyu yanıtla çekilişe sende katıl! Talihli bu gece yayınlayacağımız çekiliş videosu ile birlikte açıklanacaktır! ;) Aşağıdaki linke tıkla, yorumunu yaz, çekilişe katıl! https://www.facebook.com/p..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!