Sultan ve Volkan hocayı tavsiye üzerine internetten de araştırarak bulduk. Yıllardır paten kaymayı çok istiyorduk fakat bir türlü cesaret edemiyorduk. Daha ilk dersin sonunda kayabilmeye başlamak muhteşem bir duyguydu. Artık hafta sonlarını ve güzel havayı özlemle bekler olduk. Sizinle beraber olmak dostluğunuz ve samimiyetiniz dünyalara bedel. İnsanın yaşı ne olursa olsun hayallerinin peşinden koşmasına yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.. 

Nalan Ergül ve Coşkun TunaSıcak bir ders hatta ders gibi değil de sanki arkadaşından öğreniyormuş gibi PatenDersi34 ekibinden paten öğrenmek. Öğrense de gidesi gelmiyor insanın başka yere, çok sıcak bir ortamda ve eğlenceli geçiyor dersler. Onların paten sevgisini görünce de insan daha bir seviyor paten kaymayı. En önemli noktaysa kişiye özel bir anlatımlarının olması.. Herkesin yeteneğinin farklı olduğunun farkındalar ve kişiye özel program uyguluyorlar, sanırım zaten bu yüzden bu kadar çok öğrencileri var.

Süleyman ÖnerÇünkü siz paten kaymayı en eğlenceli ve en sevimli hale getiren iki süper hocasınız. Öncelikle samimi, sıcak davranışlarınızla hiç yabancılık çekmedim ve tabi ki sabrınıza da hayranım. Ben zor öğrenen bir öğrenciyim. Hafta sonlarımı paten ile en keyifli hale getiren hocalarıma teşekkür ederim çünkü siz bir tanesiz. 

Banu KarademirSizinle tanıştıktan sonra yeni bir dönem başladı . Paten kaymaya öğrenim. Çok pozitif ve daha çok önemli güven veren bir takımsınız. İyiki sizi tanıştım. Saygılar. 

İrina Sözer

Sizde Bir Şeyler Yazın smiley

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!